Dy burra rrahin gratë në Durrës, arrestohen në flagrancë

ne Policia e Durrësit ka arrestuar në flagrancë dy shtetas për veprën penale “Dhunë në familje”.

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Durrës kanë arrestuar në flagrancë shtetasin Sh.K., 47 vjeç,  banues në Durrës, pasi në banesë ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes.

Gjithashtu, Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Shijak kanë arrestuar në flagrancë shtetasin A.T., 28 vjeç,  banues në Shijak, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.