Si është Georgina në shtrat? I pacipi Ronaldo tregon momentet intime (Foto)

Intervista e Cristiano Ronaldos për gazetarin Piers Morgan vazhdon të bëjë bujë në mediat ndërkombëtare. Pas lotëve live për të atin, i cili u nda nga jeta para kohe dhe nuk ka arritur të shikojë pothuajse asgjë nga sukseset që ka arritur djali i tij në karrierë, tek goli më bukur që ka realizuar ndonjëherë dhe marrëdhëniet intime me të fejuarën e tij Georgina Rodriguez.

I pyetur nga Piers Morgan se cili ka qenë goli i tij më i bukur në karrierë, Ronaldo ka zgjedhur atë me roveshatë ndaj Juventusit në Uefa Champions League.

Më tej gazetari e ngacmuar CR7-ën se nëse goli i realizuar në portën Buffon është më i bukur se eksperiencat në shtrat me të fejuarën e tij Georgina Rodriguez duke ngacmuar disi portugezin, por Ronaldo nuk ka qenë aspak në mëdyshje duke zgjedhur të fejuarën e tij dhe momentet intime që kalon me të.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.