Elegancë dhe stil/Ivanka Trump e kthen në pasarelë trotuarin e Shtëpisë së Bardhë (FOTO)

Ivanka Trump vajza e presidentit të Shteteve të Bashkuar të Amerikës, Donald Trump e ktheu trotuarin e Shtëpisë së Bardhë në një pasarelë për herë të dytë këtë javë.

37-vjeçarja e cila shquhet për sharmin dhe elegancën dukej e mrekullueshme e veshur me një fustan 600 dollarësh të markës britanike Beulah, kombinuar me një palë vathë Chanel./Marrë nga Daily Mail

Gazeta SHQIP

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.