Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Godet fort Kujtim Gjuzi, sjell në parlament modelin më të ri të flokëve (Fotot)

Sot publiku shqiptar është njohur me një model të pazakontë të prerjes së flokëve. Me zhvillimet e fundit që kanë ndodhur në Shqipëri, nuk e teprojmë aspak kur themi se ky është ekskluzivitet i parlamentit shqiptar.

Prezantimin e parë për publikun të modelit të ri, e ka bërë deputeti konservator Kujtim Gjuzi.

Ai është shfaqur sot në parlament me model të ri flokësh, duke i lënë pa fjalë kolegët, por edhe opinionin publik.

Qethja e pazakontë dhe aspak serioze për një ligjvënës, ka shkaktuar të qeshura në komision, por kjo nuk e ka penguar deputetin të vazhdojë punën intensive me projektligjet.

©Copyright Gazeta SHQIP

[gallery ids="846971,847085,846972,846973,846974,847086,846975,846976,846977,846978,846979,846980"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore