Ylli i muzikës: Si më erdhi në 1:00 të natës princi britanik në shtëpi dhe më kërkoi seks (Fotot)

Courtney Love ka pohuar se Princi britanik Andrew dikur vizitoi shtëpinë e saj ‘duke i kërkuar seks’ në orën 1 pas mesnate.

Këngëtarja pretendon se princi i ra ziles së shtëpisë së saj në Hollywood, pasi ata të dy u njohen përmes financierit Jeffrey Epstein.

Në librin e saj të vitit 2007, “Dirty Blonde”, këngëtarja publikoi një fotografi të saj me djalin e dytë të Mbretëreshës.

Love, i cili ishte martuar me rockerin e Nirvana, Kurt Cobain derisa ai bëri vetëvrasje në vitin 1994, tha se Andrew ishte ‘në kërkim të një kohe të mirë’ në Los Angeles.

Ajo piu çaj me princin për 45 minuta, por nuk bënë seks. Thuhet se ajo i  tha një shoku: ‘Nga të gjitha gjërat që kanë ndodhur në jetën time, kjo me të vërtetë është një nga gjërat më surale.’

Gazeta SHQIP

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.