Tmerr në Lezhë/ Betonieria ndan në mes Benz-in (VIDEO+FOTO)

Një aksident i rëndë është regjistruar sot në hyrje të qytetit të Lezhës.

Mësohet se një betoniere është përplasur me një automjet tip Benz, ndërsa ky i fundit është përplasur më pas në një furgon.

Për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i automjetit tip Benz. Nuk dihen shkaqet e aksidentit. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.