Ruçi në gjurmët e Ramës, nis basketbollin (Fotolajm)

Njësoj si kryeministri Edi Rama, duket se edhe kryetari i Kuvendit ka nisur basketbollin. Ruçi, teksa ka uruar vitin e ri shkollor, është shfaqur në ambientet e një shkolle, duke luajtuar basketboll.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.