‘Nuk doja të bija në dashuri’/ Si ia “rrëmbyen” zemrën Adelina Ismailit (FOTO)

E bukura Adelina Ismaili nuk i mungoi muzikës këtë verë, sepse solli një super hit në bashkëpunim me Rina Balajn, një ripërpunim të këngës “Qikat”.

Mirëpo në rrjete sociale, kohët e fundit Adelina i kishte munguar fansave.

Këngëtarja ndodhet me pushime me bashkëshortin e saj, Valin dhe djalin e tyre Uliksin. Çifti ka zgjedhur Greqinë për të pushuar. Nga pushimet Adelina ka postuar një foto krah bashkëshortit dhe tregon se pranë tij ndihet e lumtur.

“Nuk doja të bija në dashuri, por kur ti buzëqeshe e dija që do të të dua përgjithmonë”, ka shkruar Adelina.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.