“Noton” në para dhe luks/ Si e përkëdhel miliarderi këngëtaren shqiptare (Foto)

Adelina Tahiri vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të komentuara në media, jo vetëm për jetën e saj private e martesën me Serjoza Markov, por edhe për jetën luksoze. Këngëtarja njihet për faktin që vishet me shumë stil dhe markat e shtrenjta bien shumë në sy.

Siç duket Adelina është e apasionuar pas çantave dhe ka bërë një koleksion me markat më të njohura si Dior, Gucci etj.

Aq shumë i pëlqen çantat saqë i quan ato “Bebet” e saj, në videot e postuara në Instagram.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.