Ikonat e modës që nga viti 1950, beteja mes bukurisë natyrale dhe estetikës së sotme (Fotot)

Ka gra dhe vajza, bukuria dhe stili i të cilave i kanë bërë ato ikona … dhe ne ende i adhurojmë edhe sot.

Gazeta SHQIP mblodhi një listë të divave që ‘mbretëruan’ në skenën e modës çdo vit që nga viti 1950.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.