E zhveshur, vetëm me një rrjetë sipër/Ylli televiziv tregon gjoksin e ri (FOTO)

Katie Price nuk ka ngurruar t’ua tregojë të gjithëve rezultatin e ndërhyrjeve të fundit për të zmadhuar sërish gjoksin, teksa është fotografuar pothuajse e zhveshur në plazh.

Nëna e 5 fëmijëve nuk i linte fare vend imagjinatës, lakuriq vetëm me një rrjetë sipër. 41-vjeçarja e fiksuar pas ndërhyrjeve estetike shihet teksa i gëzohet gjoksit të ri

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.