Dy pasionet e Ludovica Robaudo, sërfi dhe moda (FOTO)

Ludovica Robaudo, gjysmë italiane dhe gjysmë kroate e ndan jetën e saj mes Genovas, Milanos dhe shumë udhëtimeve nëpër botë.

Pasionet e saj më të mëdha janë surfi dhe moda madje për të bërë sërf Ludovica shkon në shumë vende ekzotike.

Fotot e fundit të saj me kostumet Rip Curl, firmë për të cilën punon edhe si modele po çmendin fansat e saj në Instagram.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.