Tërheqje zvarrë për flokësh, grushte/ E pabesueshme, plas keq sherri mes femrave (FOTO)

Eventi më prestigjioz në Britani, ai i garave me kuaj ka përfunduar si mos më keq. Teprimi me alkoolin ka bërë që një grup të rinjsh të zihen masivisht mes tyre në Doncaster.

Të veshur plot stil dhe me kostume, të rinjtë janë shtrirë përtokë duke u kacafytur me njëri-tjetrin.

Në fotot e publikuara shihen qartë dy femra, njëra veshur me fustan blu të errët dhe tjera me ‘jumpsuit’ teksa kapen për flokësh dhe tërheqin zvarrë njëra-tjetrën.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.