Rikonstruksioni i kabinave, ja zonat që nuk do të kenë energji elektrike

OSHEE ka njoftuar se vijon puna për rikonstruksionin e kabinave elektrike. Për shkak të punimeve disa zona në Tiranë do të kenë ndërpreje të energjisë elektrike.

Nesër, në datën 16 shtator do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në zonat:

09:00 -12:00
rruga “Vëllezërit Manastirli”

09:00-15:00
rruga “Riza Jasa”, rruga “Fortuzi”, rruga “Maliq Muco”, rruga “Shehahmet Pazari”

12:00-15:00
rruga “Sandër Prosi”, rruga “Mihal Ciko”

Pasnesër, në datën 17 shtator do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në zonat:

09:00-15:00
rruga “Xhorxhi Martini”, pas Restorant “Rozafa”

09:00-12:00
rruga “Skënderbej”

12:00 – 15:00
rruga “Sotir Peci”

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.