“Mos i thuaj babait..”, britanikët nisin festën e çmendur (Fotot)

Në Britani pritet të nisë një festë e çmendur, siç është traditë çdo shtator, e quajtur “Freshers’ Week”.

Bazuar nga ajo çfarë ka ndodhur vjet, edhe këtë vit priten çmenduri nga të rinjtë britanikë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.