31 çmenduri ruse në dasma (FOTO)

Kur bëhet fjalë për dasmën, një nga gjerat më të rëndësishme janë fotografitë, pasi ato do të jenë gjithnjë aty për të të kujtuar një nga ditët më të rëndësishme të jetës.

Por duket se rusët e teprojnë më tepër se çdokush tjetër për këtë ditë të veçantë, duke realizuar foto nga më të çuditshme, apo edhe foto të realizuara me photoshop, por që sërish nuk e kalojnë nivelin e të çuditshmes.

Gjithsesi ka edhe nga ato raste, kur dhëndri është aq i dehur sa ngatërron nusen, apo raste të tjera, kur kjo e fundit ngatërron “nusen”.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.