Të gjitha në shesh/ Shihni bikinit e reja që do çmendin meshkujt (Foto)

Java e modës në Nju Jork solli trendin e ri të veshjeve të plazhit. Modelet u ngjitën ne pasarelë, duke prezantuar modelet e reja, të cilat duket se nuk kanë shumë ndryshim me ato të vjetrat.

Koleksioni i ri është një rikthim i stileve klasike të bikinit të viteve ’60 dhe ’90, por me disa elementë më modernë.

Pjesa poshtme e bikinit është mjaft e hapur, duke ekspozuar më shumë se ç’duhet.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.