Pas sherrit të bujshëm dhe ndarjes nga burrat, Nora dhe Tuna “kapen” me…(Foto)

Pas sherrit të bujshëm me Robertin, u vu në pikëpyetje kohë më parë marrëdhënia e Tunës me Norën, të cilat dikur ishin mikesha të ngushta.

Tanimë duket se dy këngëtaret janë pajtuar pasi “lajmi.net” i ka fotografuar sot bashkë. Nora dhe Tuna janë fotografuar në një lokal duke kaluar kohë me mikun e tyre të përbashkët, Vladrin Sahitin dhe bashkëshorten e tij.

Pas kaq shumë kohësh, kjo është hera e parë që Nora dhe Tuna fotografohen bashkë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.