Nga pushimet luksoze me jahte e avionë privatë në i pastrehë/Ish-partneri i George Michael përfundon në rrugë (FOTO)

Ish i dashur i George Michaek është fotografuar rrugëve në Covent Garden si i pastrehë, pasi ishte dëbuar edhe nga hoteli i fundit ku po jetonte.

I papunë, Fadi Fawaz, 46 vjeç është parë të endet rrugëve në gjendje të mjeruar.

Që nga vdekja e yllit të muzikës, George Michael 3 vjet më parë, 46-vjeçari libanez ka pasur vazhdimisht kontradikta me familjarët e ish-partnerit të tij.

Konfliktet arritën kulmin pasi u zbulua testamenti i këngëtarit që nuk i linte asgjë të dashurit, çka bëri që për 46-vjeçarin të merrte fund jeta luksoze.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.