Me trupin si sirenë, nudo për ‘Playboy’/E vogla e Kardashianëve zbulon sekretin e… (FOTO)

Kylie Jenner ka marrë një tjetër kthesë të guximshme në karrierën e saj. 22-vjeçarja e Lip Kit e cila ka një pasuri prej 1 miliard dollarësh, pozoi me të brendshme të kuqe për kopertinën e revistës Playboy.

Më e vogla e familjes së njohur Kardashian e martuar me reperin Travis Scott  u pyet rreth jetës së tyre seksuale, dhe  tha se ajo është bërë më e mirë e nga lindja e vajzës së tyre në vitin 2018.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.