Me trupin si sirenë, nudo për ‘Playboy’/E vogla e Kardashianëve zbulon sekretin e… (FOTO)

Kylie Jenner ka marrë një tjetër kthesë të guximshme në karrierën e saj. 22-vjeçarja e Lip Kit e cila ka një pasuri prej 1 miliard dollarësh, pozoi me të brendshme të kuqe për kopertinën e revistës Playboy.

Më e vogla e familjes së njohur Kardashian e martuar me reperin Travis Scott  u pyet rreth jetës së tyre seksuale, dhe  tha se ajo është bërë më e mirë e nga lindja e vajzës së tyre në vitin 2018.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.