Rama nuk heq dorë nga atletet, ja si shkoi në takimin e Pragës (Fotot)

Në takimin e V4-s (Polonia, Hungaria, Çekia, Sllovakia), në Pragë, kryeministri Edi Rama vendosi ta kombinonte sërish kostumin zyrtar me atlete të bardha.

Ju kujtojmë se diçka e tillë është vënë re sistematikisht në takime të ndryshme të tij.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.