Prapaskenat e Kuvendit/ Ministret marrin drejtimin, flasin në telefon e bëjnë muhabet, Murrizi vë duart në kokë (Fotot)

Parlamenti ka zhvilluar seancën e radhës parlamentare ditën e sotme, ku nuk kanë munguar replikat dhe akuzat mes palëve.

Më poshtë po përcjellim disa nga momentet më “pikante” gjatë seancës.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.