Prapaskenat e Kuvendit/ Ministret marrin drejtimin, flasin në telefon e bëjnë muhabet, Murrizi vë duart në kokë (Fotot)

Parlamenti ka zhvilluar seancën e radhës parlamentare ditën e sotme, ku nuk kanë munguar replikat dhe akuzat mes palëve.

Më poshtë po përcjellim disa nga momentet më “pikante” gjatë seancës.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.