Nga maja e Krujës tregon të pasmet, e gjeni dot cila është kjo bukuroshe shqiptare? (FOTO)

Rashel Kolaneci është mjaft e njohur për publikun, duke marrë vëmendjen me format e saj trupore.

Me paraqitjet e saj publike nëpër rrjetet sociale, ajo ka bërë që të ndiqet nga më shumë se 500 mijë fansa në llogarinë e saj në Instagram. Ajo edhe së fundmi ka ‘goditur’ fansat e saj me disa fotografi mjaft të bukura.

Rashel kësaj radhe ka zgjedhur të pozojë në Krujë, me një veshje interesante duke vënë në pah format e përkryera trupore.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.