Mrekullia e botës së egër/ Nga majmunët në momente intime, te zebrat që qeshin (FOTO)

Fotografët e botës së egër janë në garë për çmimin e fotos më të bukur nga jeta e kafshëve në natyrë.

Themeluesit e konkursit, Tom Sullam and Paul Joynson-Hicks deklaruan se gara është mjaft e fortë, pasi të gjitha krijimet janë fantastike.

Në total janë 40 foto në finalen për çmimin e madh dhe gara duket vërtetë e vështirë. Më poshtë po u tregojmë disa nga fotot më interesante.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.