I bashkon Azem Hajdari, Rudina dhe Basha bëjnë paqe (Fotot)

Pas Metës e Ruçit, PD dhe gjithë familjarët e familjes Hajdari janë mbledhur para memorialit të Azem Hajdarit për të kryer nderimet.

Siç shihet edhe nga fotot e publikuara nga Top Channel, Lulzim Basha, Rudina Hajdari dhe anëtarë të familjes janë bërë bashkë gjatë ceremonisë.

Ish lideri i PD, Sali Berisha ka qenë i pranishëm në ceremoninë përkujtimore tek memoriali ku u vra themeluesi i PD, Azem hajdari. Berisha në një moment është kapur nga kamerat teksa sytë i kishte të përlotur.

Ky është momenti i parë që Rudina Hajdari dhe Lulzim Basha shfaqen bashkë.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.