Të pasmet në plan të parë/Gruaja 20 vjet më e re e reperit të njohur çmend tapetin e kuq (FOTO)

Ajo nuk shfaq aspak ndrojtje kur vjen puna për të ekspozuar format. Dhe modelja Coco Austin nuk zhgënjeu sërish teksa kaloi në tapetin e kuq të eventit të organizuar nga revista ‘OK’.

40-vjeçarja, bashkëshorte e reperit të njohur Ice-T, 61 vjeç, dukej sensacionale e veshur me një fustan të zi transparent që i tregonte gjithçka.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.