Shqipëria triumfoi me Islandën, por ja si e dogjën në stadium dy modelet seksi (FOTO+VIDEO)

Dje Kombëtarja shqiptare triumfoi dje në përballjen me Islandën. Të shumtë ishin tifozët që kishin shkuar në Elbasan Arena për të përkrahur kuqezinjtë, por vëmendjen e kanë tërhequr dy modelet seksi, Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi.

Të dyja kanë publikuar në “Instastory”-t e tyre foto e video nga stadiumi. Në disa video vajzat shfaqen teksa këndojnë “Xhamadani vija-vija” dhe bëjnë shqiponjën me duar. Sigurisht mjaft tërheqëse dhe seksi ato kanë ‘djegur’ edhe më shumë atmosferën.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.