Ronaldo shënon 4 gola/ Nuk do ta besoni çfarë bën Georgina me 4 fëmijët në shtëpi (Foto)

Cristiano Ronaldo është bërë golashënuesi më i mirë në historinë e kualifikimeve në Europian.

Mbrëmë në ndeshjen ndaj Lituanisë, portugezi shënoi katër gola duke korrur një sukses të jashtëzakonshëm. Për kombëtaren e Portugalisë, Ronaldo ka shënuar 93 gola në 159 ndeshje,

Por, teksa Ronaldo shkëlqente në fushë, Goergina dhë fëmijët bënin namin në shtëpi. Në videon e publikuar nga Georgina në Instagram, shihen fëmijët duke festuar dhe shijuar suksesin e të atit.

“Fitimtar, unik, i pamposhtur, i pakrahasueshëm dashuria ime”, shkruan ylli krahas videos.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.