Rama më modern se kurrë/ Shihni pamjen e re të kryeministrit (Foto)

Kryeministri Edi Rama njihet si një person i apasionuar pas modës dhe që gjithmonë ndjek trendet e fundit.

Stili i tij i veshjes komentohet shpesh herë, ku nuk mungojnë edhe kritikat e shumta. Mirëpo, kjo duket se nuk e shqetëson aspak kryeministrin shqiptar, i cili vijon të ndjekë pasionet e tij.

Së fundmi, Rama ka ndryshuar stil në pamje. Ai ka zgjedhur ta mbajë mjekrën më të gjatë se zakonisht, duke iu përshtatur trendit botëror.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.