Pastori pedofil i dënuar me burg në Angli gjendet në mes të fëmijëve në Bullgari (FOTO)

Pastori britanik Daniel Erickson-Hull, nga Plaistow, Londër u arrestua në vitin 2017 për pedofili pasi u zbulua se kishte shkarkuar qindra foto eksplicite fëmijësh.

Pas 15 muajve burg ai u lirua me kushtin që të mos kishte asnjë kontakt me fëmijët. Por një hetim i BBC e zbuloi pedofilin teksa jetonte i qetës mes fëmijëve në Bullgari.

Reporteri i BBC e zë gafil pastorin pedofil teksa i kujton se është një pedofil por fakt është se në bullgari afërsia e tij me fëmijët nuk njihet si krim./Marrë nga Daily Mail

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.