Në krah të djalit dhe të burrit, “zhvishet” diva Adelina Ismaili (FOTO)

Edhe pse jo e angazhuar në muzikë, Adelina Ismaili ka qenë goxha aktive në rrjetet sociale dhe në intervista.

Këngëtarja ka zgjedhur të shkojë në pushime bashkë me bashkëshortin e saj Valin dhe djalin e tyre Uliksin.

Ka qenë Vali ai që ka postuar fotografi në një plazh me djalin duke zbuluar edhe destinacionin, që është Greqia. Ndryshe nga ai, Adelina ka vendosur të rri e heshtur me postime.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.