Me tanga dhe atlete, e shpërfytyruar nga silikoni, ylli televiziv ‘lë nam’ para pushuesve në Turqi (FOTO)

Ajo shquhet për ekstravagancën dhe faktin se nuk druhet t’i nxjerrë në pah format e kolme, që kanë marrë për kot pas silikonit të shumtë të injektuar në trup.

Katie Price, ylli britanik është fotografuar në Turqi, ku prej disa kohësh po pushon edhe me fëmijët e saj. E veshur me një bikini të bardhë që i nxirrte në pah të pasmet ylli televiziv tërhoqi vëmendjen e pushueseve rreth e qark.


©Copyright Gazeta SHQIPComments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.