Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

"Më godiste të pasmet dhe...", ja çfarë ka ndodhur me modelen që akuzoi Neymar për përdhunim (Fotot)

Najila Trindade dhe ish-partneri i saj do të akuzohen për rastin e akuzës për përdhunim ndaj yllit të futbollit, Neymar.

Modelja braziliane përballet me akuzat për mashtrim procedural, shpifje dhe zhvatje.Ish-partneri i saj, Estivens Alves është akuzuar për zbulimin e përmbajtjes erotike, që u publikua në internet.

Trindade  akuzoi në policinë e San Paulo Neymar duke pretenduar se futbollisti e përdhunoi në një hotel në Paris në maj. Ylli i Paris St-Germain mohoi akuzuat dhe tha se marrëdhënia e tyre ishte konsensuale.

Në qershor publikoi në Instagram një video 7 minuta ku shkruante: "Kushdo që më njeh mua, e di se unë kurrë nuk do të bëja diçka të tillë."

Çështja kundër Neymar u rrëzua në fund të korrikut për mungesë të provave kundër futbollistit. Raportet mjekësore nuk mundën të provonin se modelja ishte përdhunuar.

[gallery ids="840471,840463,840461,840464,840465,840466,840467,840468,840469,840470,840462,840472,840473,840474,840476,840633,840634,840635,840636"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore