Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Kush janë dy vajzat seksi që shoqëruan Kujtim Gjuzin në ndeshjen e Kombëtares (Fotot)

Deputeti i opozitës së re Kujtim Gjuzi, është fotografuar në Arenën Kombëtare, ku ku ndjeku ndeshjen e kombëtares përballë Islandës.

Ai është parë në shoqërinë e dy vajzave tifoze mjaft simpatike. Nuk dihet cilat janë vajzat dhe çfarë po bisedon deputeti me to. Ndërkohë në stadium ishte edhe Ilir Meta, i cili festoi në mënyrë të çmendur.

[gallery ids="840072,840070,840069,840068,840071,840074,840073,840076,840077"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore