Kush janë dy vajzat seksi që shoqëruan Kujtim Gjuzin në ndeshjen e Kombëtares (Fotot)

Deputeti i opozitës së re Kujtim Gjuzi, është fotografuar në Arenën Kombëtare, ku ku ndjeku ndeshjen e kombëtares përballë Islandës.

Ai është parë në shoqërinë e dy vajzave tifoze mjaft simpatike. Nuk dihet cilat janë vajzat dhe çfarë po bisedon deputeti me to. Ndërkohë në stadium ishte edhe Ilir Meta, i cili festoi në mënyrë të çmendur.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.