I blinduar dhe me targa ruse/Automjeti luksoz përmbyset tek Dogana, shoferi në drejtim të paditur (FOTO)

Një makinë blind me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme  tek ish-sheshi “Shqiponja”  në Tiranë.

Një automjet luksoz tip “Benz G-Class” me targa ruse, është kthyer përmbys në rrugë. Mësohet se drejtuesi i mjetit ende i paidentifikuar është larguar nga vendngjarja.

Policia ka nisur hetimet për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e aksidentit si dhe kërkimin e drejtuesit të mjetit.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.