Horrori/Hedh foshnjën nga ura para se të shkojë në pub (FOTO)

Policia në Britaninë e Madhe ka nisur një hetim për vrasje pasi një foshnjë vdiq kur u hodh nga një urë në një lumë ditën e sotme. Një 22-vjeçar është vënë në pranga i akuzuar për vrasjen e fëmijës që besohet të ketë qenë 12 muajsh.

Sipas dëshmitarëve, i riu u arrestuar teksa ishte ulur jashtë një pubi pak pasi kishte hedhur nga lartësia foshnjën. I vogli ishte nxjerrë nga uji dhe i është dhënë ndihma e parë në spital, por pa mundur ta mbajnë në jetë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.