‘Frankfurt Auto show’ prezanton makinat që nesër do t’i shohim në rrugë (FOTO)

Frankfurt Auto show është panairi më i madh i makinave në botë ku prezantohen markat më të njohura nga kompani nga e gjithë bota.

Ky panair është vendi ku prezantohen konceptet dhe modelet më inovative të këtyre kompanive, të konceptuara në automjetet të cilat nesër me siguri do t’i shohim në rrugë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.