‘Frankfurt Auto show’ prezanton makinat që nesër do t’i shohim në rrugë (FOTO)

Frankfurt Auto show është panairi më i madh i makinave në botë ku prezantohen markat më të njohura nga kompani nga e gjithë bota.

Ky panair është vendi ku prezantohen konceptet dhe modelet më inovative të këtyre kompanive, të konceptuara në automjetet të cilat nesër me siguri do t’i shohim në rrugë.


©Copyright Gazeta SHQIPComments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.