Ermal Fejzullahu, 66 mijë euro dhuratë vetes (FOTO)

Me anë të një story në Instagram, Fejzullahu ka treguar se ka marrë “një lodër” të re, e cila është super luksoze.

Këngëtari Ermal Fejzullahu mesa duket ka vendosur që t’i bëjë qejfin vetes duke mos u kursyer me shpenzimet.

Bëhet fjalë për një makinë të markës “Range Rover Sport” e vitit 2017, e cila nuk kushton më pak se 66 mijë dollarë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.