E zhveshur, në majë të jahtit duke kërcyer vallen e Tropojës/Aurela Hoxha ‘masakrohet’ nga ndjekësit (FOTO)

Blogerja e njohur Aurela Hoxha ka shpërndarë një video në Instagramin e saj ku shihet në majë të një jahti luksoz e veshur me një palë bikini të zeza mikroskopike teksa kërcen vallen e Tropojës.

Por kjo gjë nuk është pritur aq mirë nga ndjekësit të cilët i janë vërsulur në komente fyese,

“Kjo nuk është këngë për t’u kërcyer me këtë zhveshje. Është një perlë e folklorit shqiptar po që shumë gjynah sepse nuk i shkon për shtat kjo video”, – shkruan një komentues.

“Po kërcehet veshur jo zhveshur si i ul vlerën këngës e traditave tona me b*thë përjashta,”- vijon një tjetër.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.