E pabesueshme çfarë trupi/ 42-vjeçarja Gjyste Vulaj nuk ndalet, i çmend të gjithë me bikini (FOTO)

Prej vitesh, Gjyste Vulaj vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Duket se për Gjysten vitet nuk ecin dhe këtë e vërtetojnë fotot e fundit që këngëtarja ka postuar nga pushimet.

Gjystja shfaqet duke pozuar me bikini të verdha dhe nuk ka si të mos mbetesh gojëhapur me trupin perfekt të 42-vjeçares.

Diva ka marrë komplimente të shumta nga fansat, por edhe nga personazhe të njohur.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.