E pabesueshme çfarë trupi/ 42-vjeçarja Gjyste Vulaj nuk ndalet, i çmend të gjithë me bikini (FOTO)

Prej vitesh, Gjyste Vulaj vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Duket se për Gjysten vitet nuk ecin dhe këtë e vërtetojnë fotot e fundit që këngëtarja ka postuar nga pushimet.Gjystja shfaqet duke pozuar me bikini të verdha dhe nuk ka si të mos mbetesh gojëhapur me trupin perfekt të 42-vjeçares.

Diva ka marrë komplimente të shumta nga fansat, por edhe nga personazhe të njohur.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.