“Do flas”/ Shpërthen Bleona Qerreti, nxjerr…(FOTO)

Bleona Qereti ka njoftuar daljen e projektit të ri muzikor. Ajo e ka bërë këtë njoftim, përmes një statusi në rrjetet sociale, ku edhe ka pasur disa fjalë edhe për komente negative që vijnë në llogarinë e saj.

“Kënga ime e re do të publikohet në datë 27 shtator. Kam vendosur të flas për një fenomen që është bërë pjesë e jetës së çdo personi që përdor rrjetet sociale, veçanërisht personazhet e njohur. Jo të gjithë ne kemi kurajën të zbulojmë se çfarë është në të vërtetë: Një kancer digjital!Jam duke folur për komentet të mbushura me urrejtje nga njerëz të mjerë, të cilët shumicën e kohës shkruajnë nga llogari fallco duke përdorur WiFi falas. Këta dështakë nuk kanë as kurajën të përdorin emrat e vërtetë dhe kjo është e vetmja mënyrë për të justifikuar dështimin e tyre në jetë duke ju drejtuar gishtin të tjerëve, që në të vërtetë kanë punuar fort për të arritur aty ku janë! P.S: Ju fal të gjithëve, sepse nëse më ndiqni ju jeni fansa”, ka shkruar Bleona.

Së fundmi Bleona ka nënshkruar marrëveshje me një kompani të njohur muzikore amerikane.


©Copyright Gazeta SHQIPComments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.