Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Anita s’përmbahet pas golit të parë të Kosovës, puth në buzë Ramushin në mes të sheshit (Fotot)

Mbrëmjen e kaluar ekipi Dardan u përball me Anglinë, një ndeshje, e cila u përcoll me entuziazëm dhe emocion nga publiku sportdashës.

Kryeministri në ikje, Ramush Haradinaj, bashkë me gruan e tij, Anitën, i janë bashkuar shumë tifozëve në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë për të shikuar ndeshjen Kosovë-Angli në ambient të hapur.

Teksa Haradinaj intervistohej nga “Klan Kosova”, Valon Berisha shënoi golin e parë të ndeshjes dhe kjo ka gëzuar teja mase mbështetësit e Kosovës.

Në këto momente Haradinaj u ngrit në këmbë së bashku me Anitën, e cila filloi të kërcente e lumtur nga gëzimi, ku më pas i ka dhuruar një puthje të zjarrtë në buzë bashkëshortit. E gjithë skena emocionuese është kapur nga kameramani i ndodhur në sheshin Zahir Pajaziti”, në Prishtinë.

[gallery ids="840353,840352,840343,840354,840349,840350,840345,840344,840346,840347,840348,840356,840351,840355"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore