A është ky mashkulli misterioz me të cilin po pret fëmijë Genta Ismajli? (FOTO)

Lajme të shumta janë përhapur kohëve të fundit rreth Genta Ismailit rreth një shtatzënie të mundshme të këngëtares.

E sikur për të ‘konfirmuar’ një lidhje të mundshme e për të shtuar edhe më shumë dyshimet rreth këtyre zërave, Genta së fundmi ka publikuar disa pamje ku shihet duke e puthur një mashkull.

Nëse është ky mashkulli misterioz me të cilin këngëtarja po pret një fëmijë kjo mbetet të konfirmohet nga vetë këngëtarja.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.