Siç e ka bërë nëna në krahët e…/Miliarderja më seksi në botë po çmend rrjetin me këtë foto të nxehtë (FOTO)

Kylie Jenner dhe Travis Scott janë përfolur shpesh për krizë në marrëdhënie, por lëvizjet e tyre muajt e fundit kanë mohuar çdo thashethem.

Gjatë ditëlindjes së Kyliet ata u shfaqën shumë të afërt me njëri-tjetrin, ndërsa fotoja e realizuar së fundmi tregon se dashuria mes tyre është shumë e zjarrtë. Kylie ka publikuar në ‘Instagram’ një foto në të cilën shihet komplet e zhveshur ndërsa Travis e mbulon duke e përqafuar. “Kur Huston takon LA”, ka shkruar Kylie përkrah fotos.

Brenda pak minutave ky imazh ka marrë 1 milion pëlqime dhe me mijëra komente.

Kjo foto duket se është realizuar për kopertinën e re të revistës “Playboy” dhe pritet që të publikohet së shpejti.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.