Siç e ka bërë nëna në krahët e…/Miliarderja më seksi në botë po çmend rrjetin me këtë foto të nxehtë (FOTO)

Kylie Jenner dhe Travis Scott janë përfolur shpesh për krizë në marrëdhënie, por lëvizjet e tyre muajt e fundit kanë mohuar çdo thashethem.

Gjatë ditëlindjes së Kyliet ata u shfaqën shumë të afërt me njëri-tjetrin, ndërsa fotoja e realizuar së fundmi tregon se dashuria mes tyre është shumë e zjarrtë. Kylie ka publikuar në ‘Instagram’ një foto në të cilën shihet komplet e zhveshur ndërsa Travis e mbulon duke e përqafuar. “Kur Huston takon LA”, ka shkruar Kylie përkrah fotos.

Brenda pak minutave ky imazh ka marrë 1 milion pëlqime dhe me mijëra komente.Kjo foto duket se është realizuar për kopertinën e re të revistës “Playboy” dhe pritet që të publikohet së shpejti.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.