Reklamohet edhe nga UEFA/Videoja e Bares duke turpëruar yllin e Francës bëhet virale (VIDEO)

Performanca e Shqipërisë ndaj Francës nuk ishte e gjitha për t’u hedhur poshtë.

Këtë e tregon edhe një video e shkurtër e UEFA-s, në llogarinë e sa në Instagram, ku shfaqet mesfushori kuqezi Keidi Bare, që driblon me zgjuarsi dy futbollistë, sulmuesin e Barcelonës, Antoine Griezmaan dhe mesfushorin e Atleticos së Madridit, Lemar.

Veprimi teknik i lojtarit kuqezi është vërtet për t’u duartrokitur.

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.