Pas modelingut, Ramush Haradinaj i futet edhe muzikës (Video)

Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj ishte i ftuar mbrëmë në emisionin “Rubikon” në KTV ku foli për tema të shumta politike.

Por ajo që mori vëmendjen ishte mbyllja e veçantë e këtij emisioni.

Haradinaj vendosi të këndojë tërësisht i relaksuar dhe pa komplekse, duke treguar edhe këngët që ka kënduar në kohë paqe dhe cilat në kohë lufte.

Pas modelingut, Ramush Haradinaj shfaqet si këngëtar 😅

Publiée par Gazeta Shqip sur Lundi 9 septembre 2019

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.