Modelen e gjen belaja/ I marrin faqen dhe i nxjerrin të gjitha fotot nudo (FOTO)

Disa foto nudo të Nicola McLean janë shpërndarë në një faqe porno. Modelja rrëfen se mbeti e tronditur dhe e shkatërruar, pasi agjencia që ajo i shiti fotot u hakërrua dhe ato përfunduan në faqe pornografike.

37-vjeçarja ka rrëfyer: “Unë i shita fotografitë e mia dhe ato përfunduan në faqe pornografike. Tani fotot e mia janë në një faqe të papërshtatshme, ku ka video dhe sende seksuale të të gjithë personave të famshëm”.

Nicola është nënë e dy djemve të mitur, Rocky and Striker Willimas.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.