Modelen e gjen belaja/ I marrin faqen dhe i nxjerrin të gjitha fotot nudo (FOTO)

Disa foto nudo të Nicola McLean janë shpërndarë në një faqe porno. Modelja rrëfen se mbeti e tronditur dhe e shkatërruar, pasi agjencia që ajo i shiti fotot u hakërrua dhe ato përfunduan në faqe pornografike.

37-vjeçarja ka rrëfyer: “Unë i shita fotografitë e mia dhe ato përfunduan në faqe pornografike. Tani fotot e mia janë në një faqe të papërshtatshme, ku ka video dhe sende seksuale të të gjithë personave të famshëm”.Nicola është nënë e dy djemve të mitur, Rocky and Striker Willimas.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.