Majmuni i “zbulon” gjoksin gruas së oligarkut rus (FOTO)

Modelja Ksenia Tsaritsarina pati një incident të vogël në Bali të Indonezisë.

28-vjeçarja është fotografuar me dy majmunë në prehër, të cilët luajnë me gjoksin e bukuroshes.

Ksenia nuk u shqetësua aspak nga bezdisjet e majmunëve, përkundrazi ajo po argëtohej teksa ata luanin me gjoksin e bukuroshes.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.