Kuqezinjtë të papërmbajtshëm, 4 gola Islandës në “Elbasan Arena”

Odise Roshi shënoi golin e tretë për Shqipërinë, duke e rikthyer kombëtaren në avantazh. Janë shënuar 5 gola në këtë sfidë në Elbasan Arena, ndërkohë që janë bërë zëvendësimet, Roshi, Abrashi dhe Veseli, ndërsa kanë lënë lojën Hysaj.

Por në pak minuta, sërish kuqezinjtë shënojnw golin e katërt dhe të sigurisë në minutën e 82.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.