Kuqezinjtë të papërmbajtshëm, 4 gola Islandës në “Elbasan Arena”

Odise Roshi shënoi golin e tretë për Shqipërinë, duke e rikthyer kombëtaren në avantazh. Janë shënuar 5 gola në këtë sfidë në Elbasan Arena, ndërkohë që janë bërë zëvendësimet, Roshi, Abrashi dhe Veseli, ndërsa kanë lënë lojën Hysaj.

Por në pak minuta, sërish kuqezinjtë shënojnw golin e katërt dhe të sigurisë në minutën e 82.

©Copyright Gazeta SHQIP
LEXO MË TEJ:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.