Kosova shënon gol, Berisha shokon ekipin anglez

Një lajm i shkëlqyer, Kosova shënon që në minutat e para të ndeshjes me Anglinë.

Muriqi kap një pasim të gabuar të Anglisë, që ishte nisur për Maguire, dhe ia kalon Berishës në të majtë, i cili shënon menjëherë.

©Copyright Gazeta SHQIP
LEXO MË TEJ:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.