Kosova shënon gol, Berisha shokon ekipin anglez

Një lajm i shkëlqyer, Kosova shënon që në minutat e para të ndeshjes me Anglinë.

Muriqi kap një pasim të gabuar të Anglisë, që ishte nisur për Maguire, dhe ia kalon Berishës në të majtë, i cili shënon menjëherë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.